Jak wybrać karnisz?

Jak wybrać karnisz?

Nawet w nowoczesnych wnętrzach wieszamy karnisze. Zanim wybierzemy ten jeden idealny, warto się zastanowić, jakie kryteria powinien spełniać. Projektanci zachwycają nas dzisiaj wieloma możliwościami wyboru, dlatego warto postawić na taki koncept, który najbardziej nas urzeknie.

Obecnie najczęściej decydujemy się na nowoczesne aranżacje wnętrz, w których rządzi minimalizm i surowość, a także oszczędność co do kolorów. Możemy także w swojej przestrzeni połączyć klasykę z innowacyjnymi projektami. W każdym przypadku świetnie sprawdzą się karnisze i akcesoria marki Houles. Auro to jedna z najnowszych kolekcji, która idealnie nadaje się do zastosowania zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrzach.

Estetyka i funkcjonalność

Przy zakupie karnisza najpierw powinniśmy zdecydować, jak będzie wyglądała dekoracja naszego okna. W zależności od ilości tkaniny, jej marszczenia, sposobu szycia oraz ciężaru wybieramy  średnicę karnisza oraz liczbę wsporników.
W kolekcji Auro mamy do wyboru dwie długości karnisza: 180 i 240 cm, który można ozdobić końcówkami stalowymi lub w modnym mosiądzu.
Dla osób zainteresowanych dekoracją okna karniszami z kolekcji AURO – dla inspiracji przedstawiamy kilka zdjęć aranżacji.
W przypadku pytań lub ewentualnych porad – prosimy o kontakt.

 

Foto: źródło https://www.houles.com

Dorzucamy do obejrzenia kilka przykładowych zdjęć. Całą kolekcję karniszy można obejrzeć tutaj:

https://www.houles.com/PL-en/hardware

  • Wybrałam do siebie najprostszy i nie rzucający się w oczy karnisz. Uwielbiam zasłony na oknach, nadają wnętrzu łagodności.

  • Prosty karnisz sprawdzi się w każdym wnętrzu 🙂

  • Zdjęcia dodatkowe mi się nie wczytały. 🙁

    Właśnie szukam ciekawego rozwiązania do dużych okien (od sufitu do podłogi). Na pewno będę chciała mieć drewniane żaluzje, ale z karnisza z zasłonami chyba nie zrezygnuję. Szukam właśnie czegoś lekkiego.