Ozdabiamy zasłony i nie tylko

Ozdabiamy zasłony i nie tylko

Chcesz stworzyć romantyczną sypialnię? A może przytulny salon? Postaw na dodatki z najnowszej kolekcji marki Houles. Linia Onyx zachwyca wyrafinowaną formą, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających miłośników wnętrz. To propozycja zarówno dla profesjonalistów, którzy projektują wnętrza, ale także dla każdego, kto chce mieć w swoim domu wyjątkowe dekoracje.

Kolekcja Onyx to wyraziste kolory, które pięknie współgrają także z surowymi aranżacjami nowoczesnych wnętrz. Mogą stanowić mocny akcent, który przykuwa uwagę, ciekawi i zachwyca. Intensywna fuksja, gorąca czerwień, energetyczna cytryna czy głęboki kolor lazurowy to tylko niektóre z propozycji znajdujących się w tej linii. Idealnie nadają się zarówno do sypialni, jak i do salonu. Mogą ozdobić gabinet czy biblioteczkę, nadając im niepowtarzalny styl. Do wyboru jest aż piętnaście kolorów!

Wyrafinowane i odważne

Dodatki z kolekcji Onyx to bardzo odważne propozycje do wnętrz. Mamy tutaj do czynienia nie tylko z intensywnymi kolorami, ale także z ekskluzywną satyną i pięknymi frędzlami, a całość zamknięta jest w formie przypominającej klejnot. Całość prezentuje się wyjątkowo elegancko.

Onyx metal dla minimalistów

Kolekcja Onyx - Houles Paris
Kolekcja Onyx – Houles Paris

Do swojej dyspozycji mamy również linię Onyx metal, w której króluje nowoczesna kolorystyka. To przede wszystkim metaliczne odcienie dostępne w trzech wersjach. W ten sposób możemy ozdobić nie tylko swoje zasłony, ale także abażur lampy, serwetki czy obrusy, a także poduszki. Jeśli chcemy stworzyć harmonijne wnętrze, to z pomocą dodatków od Houles mamy taką możliwość i warto ją wykorzystać.