Jakie zasłony, gdy za oknem śnieg? ZIMOWE TRENDY

Jakie zasłony, gdy za oknem śnieg? ZIMOWE TRENDY

W każdym sezonie warto zatroszczyć się o stylizacje w swoich wnętrzach. Gdy już ściągniemy świąteczne dekoracje, ale jeszcze nie możemy na dobre przywitać wiosny, warto zastanowić się nad zimowymi trendami, które doskonale wpiszą się w aranżacje, które udało nam się stworzyć w swoich wnętrzach. Gdy za oknem pada śnieg, szaleje wichura, a na szybach mróz maluje niesamowite wzory, warto postawić na najmodniejsze trendy i tekstylia, które ocieplą nasz salon czy sypialnię, tworząc klimatyczne miejsce, w jakim cały czas będziemy chcieli przebywać.

Zimą decydujemy się na chłodne kolory w naszych wnętrzach. Świetnie sprawdzi się szarość i biel, ale także nieco bardziej urozmaicone barwy, dzięki którym wprowadzimy do swoich pomieszczeń nieco więcej radości. Pięknie prezentować będą się zasłony w odcieniu cytrusowym, turkusowym czy błękitnym. To delikatne podkreślenie aranżacji i nawiązanie do zimowych trendów. W najnowszej kolekcji Batik Clarke & Clarke znajdziemy także oryginalne barwy takie jak Mineral, Aqua czy Smoke, które idealnie wpisują się w trendy, na jakie dzisiaj warto postawić, urządzając swój salon.

Ciepło w naszych wnętrzach

Dla tych, którzy marzną i zawsze chcą ogrzewać się w swoich wnętrzach, idealnym rozwiązaniem będą zasłony w ciepłych barwach. Można postawić na rozgrzewającą malinę, odcienie brązu czy pomarańczy. Atrakcyjne wzory z kolekcji Batik zapewniają wiele możliwości, dzięki którym ocieplimy swoje wnętrza i sprawimy, że nawet w środku zimy będziemy czuć się doskonale w swoim salonie. Energetyczne kolory to także dobry pomysł dla wszystkich, którym brakuje energii. Barwy w naszych wnętrzach mogą poprawiać samopoczucie, dodawać energii, motywować i sprawiać, że na życie też będziemy rysować w kolorowych barwach.

Wzory nie tylko na zasłonach

Gdy już wybierzemy swój idealny kolor i wzór zasłon, warto także nawiązać do nowej stylizacji poprzez inne dodatki, jakie znajdują się w naszych wnętrzach. W związku z tym należy się zastanowić nad podobnym printem na poduszkach, fotelu czy pufie. To wspaniały sposób na to, by zaaranżować wnętrza na sezon zimowy i czuć się w nich przytulnie, domowo i oczywiście bardzo ciepło. W najnowszej kolekcji Batik marki Clarke & Clarke każdy może znaleźć dla siebie odpowiednią barwę, wzór, a także pomysł na stylizację do swoich wnętrz.