Moda na kolory (nie tylko biel i czerń)

Kolekcja Graphica

Moda na kolory (nie tylko biel i czerń)

Biel i czerń to mocne kontrastowe zestawienie, które świetnie prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach. Jeszcze jakiś czas temu takie stylizacje były niezwykle modne, co przejawiało się nie tylko w aranżacjach w salonie, ale także w kuchni, jadalni i innych pokojach w naszych domach. Dzisiaj przełamujemy minimalizm odrobiną niezwykłych kolorów, a pomagają nam w tym oryginalne tekstylia.

Jeśli chcemy odmienić swoje biało-czarne wnętrza, nie trzeba od razu planować wielkiego remontu. Cała tajemnica tkwi w małych dodatkach, które mają wielki wpływ na efekt estetyczny w naszych wnętrzach. Przede wszystkim należy postawić na piękne tekstylia w odpowiednim dla nas kolorze. Dzisiaj w ofercie najlepszych producentów, takich jak chociażby Clarke & Clarke możemy znaleźć zarówno intensywne kolory, jak i barwy pastelowe. Jeśli chcemy zacząć od delikatnych zmian, to pastele jak najbardziej przypadną nam do gustu. W momencie, gdy stawiamy na intensywne kolory, należy zachować ostrożność, by nie zdominowały wnętrza, a jedynie dopełniły naszą stylizację.

Najmodniejsze wzory

W jednej z najnowszych kolekcji marki Clarke & Clarke możemy znaleźć oryginalną kolekcję tkanin Graphica. Znajdziemy tutaj wzory nawiązujące do figur geometrycznych, które świetnie sprawdzą się w biało-czarnych wnętrzach. To delikatne kolory, które w doskonały sposób mogą ozdobić ścianę w salonie, dać nowe życie naszej kanapie czy też stworzyć ciekawe zestawienie z poduszek.

Nie bój się kolorów

Gdy tworzymy swoje aranżacje, często chcemy zachować ostrożność. Między innymi, właśnie dlatego decydujemy się na bezpieczny kolor biały, zestawiony z ponadczasową czernią. Najnowsze trendy pokazują nam jednak odważniejsze zestawienia, w których możemy nieco bardziej poszaleć, a jednocześnie nie rezygnować ze stylu, jaki najbardziej przypadł nam do gustu. Kolekcja Graphica jest odważna, innowacyjna i świetnie nadaje się do wnętrz miłośników minimalizmu. Możemy zdecydować się na jeden wzór i stworzyć kompozycję właśnie z nim w roli głównej lub też połączyć rozmaite wzory w jedną całość, która przyciągnie wzrok i sprawi, że nasze wnętrza zostaną całkowicie odmienione. Za pomocą dobrze dobranych tekstyliów można poddawać swój dom wspaniałym metamorfozom.

Poniżej prezentujemy przykładowe aranżacje z wykorzystaniem tkanin z kolekcji Graphica.