Clarke & Clarke – najnowsze kolekcje tkanin

Clarke & Clarke – najnowsze kolekcje tkanin

Marka Clarke & Clarke prezentuje najnowszą kolekcję wyjątkowych tkanin. To najmodniejsze trendy w obecnym sezonie, w których znajdziemy oryginalne printy, eleganckie wzory i jak zawsze – najwyższą jakość wykonania. Zachęcamy do poznania całej kolekcji i zanurzenia się w bogactwie niezwykłych barw i stylizacji, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających koneserów.

Kolekcja Batik
Kolekcja Batik

Kolekcja Batik od Clarke & Clarke to niesamowita paleta kolorów, inspirowana indonezyjską techniką barwienia. Naszym oczom ukazują się intensywne barwy, zachwycające akwarele i egzotyczne wzory, które świetnie prezentują się w nowoczesnych wnętrzach, dodając powiewu świeżości. Tkaniny stworzone zostały w 100% z bawełny, idealnie sprawdzają się w roli zasłon, rolet i tapicerki na kanapach, sofach, pufach czy fotelach.

GRAPHICA – intensywnie i barwnie

Kolekcja Graphica
Kolekcja Graphica

W kolekcji Graphica możemy podziwiać kolory smakowite niczym owocowe sorbety. To soczysta i energetyczna kolekcja nawiązująca do stylu retro, ale wpisująca się również w nowoczesne trendy. Znajdziemy tutaj geometryczne wzory, modne pastele, a nawet oryginalne printy w postaci fantazyjnych baniek mydlanych. Tkaniny wykonane są w 100% z bawełny, wyróżniają się najwyższą jakością. Nadają wnętrzom nowoczesny wygląd i wspaniały styl, dlatego stanowią idealny wybór w tym sezonie. Za ich pomocą możemy stworzyć piękne zasłony, obicia do pufy czy kanapy, a także urozmaicić swoje dekoracje, chociażby w postaci poduszek.

SAVANNAH jak egzotyczna podróż

Kolekcja SAVANNAH
Kolekcja SAVANNAH

Chcesz przenieść się do tętniącej ciepłem i egzotyką Afryki? W takim razie postaw na cudowną kolekcję Savannah, w której znajdują się wyjątkowe tkaniny nawiązujące do afrykańskich malowniczych pejzaży. W tej kolekcji Clarke & Clarke znajdziemy ekskluzywne tkaniny, wyglądające jak jedwab i kuszące elegancką formą. Idealnie sprawdzą się w roli luksusowych zasłon. Dostępne są aż w 30 kolorach! Między innymi znajdziemy tutaj kolor nieba, tajemnicze indygo, oliwkę, orchidee czy barwy wody, a więc kompletny afrykański krajobraz.

LINUM – klasycznie i nowocześnie

Kolekcja Linum
Kolekcja Linum

Kolekcja Linum to najmodniejsze odcienie i subtelna tekstura płótna, które zapewniają niezwykle atrakcyjny efekt we współczesnych wnętrzach. To idealne połączenie prostoty i piękna, które tworzy oryginalną kolekcję. Tkaniny Linum to podstawa do tworzenia zasłon czy rolet. Mamy tutaj do czynienia z dużym bogactwem kolorów, dzięki czemu każdy może dopasować kolory i wzory zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji.

  • Mikołaj

    Batik mi się chyba najbardziej podoba

    • dagus

      mi się bardziej wytonowane kolorki podobają, wolałabym Savannah