Wiosna przez cały rok?

Wiosna przez cały rok?

Gdy za oknem pada śnieg, szaleje wichura i szybko robi się ciemno, warto szczególnie zadbać o swoje wnętrza, by cieszyć się ciepłą, przytulną atmosferą. Świetnym pomysłem na atrakcyjne aranżacje są chociażby motywy florystyczne. Możemy sprawić, że kwiaty rozkwitną na naszych ścianach, na dobre zagoszczą na fotelach, kanapach czy pufach. Nie może ich też zabraknąć na zasłonach!

Pięknie rozkwitające kwiaty, ale także różnego rodzaju motywy traw czy innych roślin świetnie się prezentują na zasłonach. Możemy dzięki nim zapomnieć o chłodzie za oknem i skupić się na tym, co najbardziej pozytywne. W oczekiwaniu na wiosnę taka aranżacja sprawdzi się po prostu doskonale. W tym sezonie warto postawić na delikatną zieleń, mięte i odrobinę bezchmurnego niebieskiego nieba.

Motyw florystyczny na zasłonach i poduszkach, Clarke & Clarke.

Rozgrzewająca herbata i różowe kwiaty

W czasie zimowych mrozów możemy się rozgrzewać smakowitą herbatą z malinami, ale także pięknymi aranżacjami w różowych tonacjach. Motyw kolorowych kwiatów możemy bez problemu zestawić z figurami geometrycznymi oraz żywymi kwiatami w wazonie. To stylizacja elegancka, w dobrym guście, która sprawi, że w salonie poczujemy się bardzo ciepło i przytulnie.

Stylizacja z kwiatami na ścianie i poduszkach, Clarke & Clarke.

Łąka na ścianie

Jeśli marzysz o wiosennej łące usłanej kwiatami – nie czekaj, postaw na atrakcyjne aranżacje z polnymi kwiatami w roli głównej. W kolekcji Clarke & Clarke znajdują się piękne tapety, które ozdobią nie tylko salon. Doskonale będą pasować nawet do jadalni czy otwartej kuchni. Ten sam motyw z nutką folkloru można zastosować w przypadku poduszek czy siedziska.

Wybierz stylizację dla siebie i zaproś wiosnę do swojego domu. Motywy florystyczne są modne przez cały rok. Odmieniają wnętrze i sprawiają, że mamy więcej energii i z przyjemnością spędzamy czas w swoim salonie, sypialni czy jadalni. Warto postawić na atrakcyjne wzornictwo z kwiatami w roli głównej.

Aranżacja z kolorowymi kwiatami w roli głównej, Clarke & Clarke.